Koszyk 0

O nas

TurboEgg to firma działająca od ub.r. w Krakowie, której misją jest wypromowanie i stworzenie silnej polskiej marki, poprawiającej rzeczywistość, w której się poruszasz i zapewniającej jej wyższy poziom kontroli, bezpieczeństwa i wygody. Naszym narzędziem są innowacyjne urządzenia działające w koncepcji Internet of Thing, uchodzącej za najbardziej rozwijającą się branżę technologiczną. Jak informuje globalna firma analityczna IDC – w 2020 roku będzie podłączonych do sieci od 25 mld do 50 mld urządzeń, a wartość rynku IoT do 2019 roku szacuje się 1,3 bln dolarów.

Firma TurboEgg posiada profesjonalne zaplecze biznesowe i technologiczne. W działalność spółki zaangażowany jest fundusz inwestycyjny Borubar Ventures, pod którego skrzydłami znajduje się 6 dużych inwestycji a pośród nich odnalazł się również TurboEgg. Skład osobowy funduszu to grupa znanych polskich przedsiębiorców widzących potencjał tej idei, do których należą Rafał Brzoska, Grzegorz Błażewicz oraz Konrad Pawlus. Poznaj nasz zespół:

 

Rafał Brzoska – człowiek, którego nie trzeba przedstawiać. Guru polskich przedsiębiorców, założyciel i szef największych polskich firm takich jak Integer, InPost i Paczkomaty, aktywnie inwestuje w liczne polskie startupy i pomysły młodych polskich przedsiębiorców.

 

 

 

Grzegorz Błażewicz – lider praktycznego działania w biznesie z ponad 15-letnim doświadczeniem. Współzałożyciel i Prezes Zarządu SALESmanago Marketing Automation – przedsiębiorstwa, które w ciągu ostatnich pięciu lat zanotowało wzrost na poziomie 976% co stawia je jako 4 najszybciej rozwijające w Polsce w dziedzinie hi-tech. Swoje doświadczenie zdobywał jako prezes portalu Interia.pl, a także w roli Dyrektora Marketingu Grupy Kapitałowej Comarch.

 

 

Konrad Pawlus – Swoją determinacją i doświadczeniem przyczynił się do rozwoju nowych technologii. Współzałożyciel i Wiceprezes Zarządu SALESmanago Marketing Automation. Pracował nad unikalnymi na skalę światową rozwiązaniami prognozowania finansowego bazującymi na modelach ekonometrycznych. Odpowiadał za rozwój aplikacji OpSource Cloud™ i rozwiązań billingowych SaaS, a także za rozwój jednego z największych na świecie portali turystycznych – Virtually There.

 

 

Piotr Kubisiak – inicjator utworzenia TurboEgg, któremu udało się pozyskać inwestorów i przejść do realizacji idei. Dowodem wdrożenia nowatorskiej technologii są dostępne produkty, dodatkowo pracuje nad wdrożeniem kolejnych pomysłów. Obecnie Project Manager w TurboEgg odpowiedzialny za sprawy marketingowe, administracyjne i sprzedażowe. Swoje doświadczenie buduje na polu kontaktów z ludźmi i przedsiębiorstwami.