Koszyk 0

ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM NASZYCH URZĄDZEŃ, SPRZEDAWAJ NASZE PRODUKTY I ZARABIAJ KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ ZYSKI DLA PARTNERÓW SPRZEDAŻY

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy lub stacjonarny i widzisz potencjał innowacyjnych produktów zgłoś się do nas! Naszym partnerom proponujemy atrakcyjne marże i rozliczenie po sprzedaży. Gwarantujemy dostarczenie odpowiednich dokumentów oraz wszelakich potrzebnych materiałów sprzedażowych.

WYKORZYSTAJ NASZĄ TECHNOLOGIĘ I STWÓRZ SWÓJ PRODUKT

Naszą platformę i technologię tworzyliśmy i rozwijamy z zamysłem, żeby każda osoba mająca pomysł na swój produkt mogła swoje pomysły wdrożyć w życie i wprowadzić do użytku przez konsumentów.

UDOSTĘPNIAMY SPECYFIKACJĘ TECHNICZNĄ I POMAGAMY

Każdej osobie zainteresowanej budową nowych lub modyfikacją urządzeń z wykorzystaniem naszej technologii udostępniamy pełną dokumentację na temat działania naszego produktu, a następnie odpowiadamy na wszystkie pytania techniczne tak, aby umożliwić stworzenie prototypu urządzenia i modelu zarządzania urządzeniem.

ZASADY WSPÓŁPRACY

Proponujemy następujące formy współpracy:

Model 1 – Twórca po podpisaniu umowy o poufności przedstawia swój projekt oparty o technologię TURBOEGG i może zdecydować się na samodzielną produktyzację. TURBOEGG na własny koszt dorabia w aplikacji mobilnej TURBOEGG dedykowany moduł sterowania urządzeniem oraz wprowadza produkt do swojej sieci sprzedaży. W ramach tego modelu TURBOEGG zachowuje stawkę prowizji uzależnioną od wielkości sprzedaży, a reszta trafia do właściciela produktu.

Model 2 – Twórca po podpisaniu umowy o poufności przedstawia swój projekt oparty o technologię TURBOEGG i oddaje kwestie produkcji masowej produktu do TURBOEGG. Twórca w takim modelu otrzymuje procent od sprzedaży produktu w kolejnych latach.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt na adres: info@turboegg.com